Hamilelik


Aaaah bu hamilelik garip birşey, hiçbirşey yokken pat diye ağlayabiliyorsunuz sonra kendi kendinize noluyoruz ya olup saçmalama diyorsunuz, iki dakka sonra da kalkıp göbek atma isteğiniz olabiliyor. Az kaldı bunların geçmesine (sanırım-yani yoksa hep böyle dengesiz hallerde mi olacağım?!)

Sabah, rahat uyumadığım için zaten dönüp durmaktan yorulup, erkenden kalktım, kahvaltı hazırlarken bir de TV’yi açayım dedim. Demez olaydım, çok güzel bir grup, farklı bir düzenlemeyle çok neşeli bir şekilde “yüksek yüksek tepeler”i söylemesinler mi! Sen başla ağlamaya “ah benim kızım da gelin olacak, beni bırakıp gidecek, ben de gurbetteyim o da gurbette mi olacak(burda anne özlemi de devreye girip yangını körükledi tabi). Bak yazarken bile gözlerim doluyor,aaa daha kucağıma almadan evlendirmeyi düşünür mü insan? Neyse ki evin beyi henüz uyanmadı, yoksa bu rezil durumumu görüp üzülüp sonra işin aslını duyunca dalga geçilmesin, ağlarken açıklaması da daha zor oluyor 😛

Hem duygulanıp hem de kızıyorum kendime ama elimde değil, tutamıyorum kendimi, yoksa ben çok fena bir yapışık anne mi olacağım?

Neysee burada bu konuyu kapatıp bir daha da açmayayım, saçmalamayayım daha fazla. Daha doğurmadan kınasını yaptım be kızın deli miyim neyim :)

Ayda’nın ağlak annesi

Not: Bu arada yazıya resim ekleyeyim derken çok şeker kına kurabiyeleri gördüm, onu da ekliyorum solda, www.karamelam.blogspot.com da buldum, pek şekerler, Ayda’nın halasının kınasında kullanabiliriz.


Yorumlar

  1. Bence Ayda halasının kınasında bindallı giymeli :)

  2. çok şeker bindallılar da var bebekler için, olur tabi ki giydiririz :)

  3. hehe inanmıycaksın ama şu haline gülmem gerekirken benim de gözlerim doldu kızım gelin mi olacak diye, üstüne biraz daha düşünürsem hüngür hüngür ağlayabilirim o derece. Sadece hamilelik değil annelik de insanı çok duygusallaştırıyormuş. Bugün gerçekten kendisinden beklemeyeceğim bir banka müdürü kadın dizilerde bile ağlar oldum dedi anne olduktan sonra.

  4. daha doğurmadan böyleyiz doğurunca nasıl olacağız bakalım :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir