#kalpben #kalpben

eski

Uzun zamandır #kalpben e devam edememiştim. Oysa çooook zevkli bir post benim için. Tavsiye ederim siz de, vaktiniz olursa dalıp gidin internete neler çıkacak karşınıza..

Yukardaki masa mesela, sunumun sadeliği, renkleri çok hoşuma gitti ama düşündüm acaba masayı bu hale mi getirmişler, böyle mi bulmuşlar yoksa hepsi bir kurgu mu acaba?

Sonra Audrey Tautou çıktı karşıma, her karakter, her ruh hali, her tarz yakışıyor bu kadına

audrey tatoo

 

audrey tatoo2

 

Bir şey diyeceğim, çok alakasız ama benim de çeyizim vardı :) Hiç istemedim annemin çeyiz hazırlamasını ve de dantelleri hiç kullanmadım mesela. Çok kısa bir süre önce hatta, çekmecelerde bekleyenleri artık geri verdim anneme. Sonra bu kasnakta dantelleri görünce dekoratif olarak çok hoşuma gitti aslında. Bir de kolalayıp servis yapılanlar var, o da iyi fikir bence..

dantel

Hiç ilgim ve yeteneğim olmayan konu: masa sunumu.Her ne kadar başkalarında görünce çok hoşuma gitse de, hayran olsam da nedense hiç motivasyonum yok bu konuda. Aşağıdaki gibi bir sunum çok keyifli ama..Yaparsanız beni de çağırın :)

sunum

 

Ne sıcak bir mutfak değil mi? Her şey basit ama çok keyifli, bence budur..

mutfak

 

Bu ara duvarlarımızda eksik olan resimleri tamamlamaya odaklandığım için, değişik fikirler de dikkatimi çekiyor. Aşağıdaki gibi kurdela ile asma fikrini deneyeceğim mutlaka bir duvarımda..

 

aresim

 

Bu fotoğrafda da önce şemsiyelik dikkatimi çekti aaa ne güzel diye incelerken bir baktım ayakkabıları tepsinin üstüne koymuşlar, ufuk açıcı olmuş bence :)

şemsiyelik

Şimdi gelelim son paylaşımıma, bu resmi gördüğümde sokak düğünü geldi aklıma.

düğün

Buradan eşime açık mektup yazayım dedim, herkes şahit olsun, o okumuyor ama mutlaka okuyan tanıdıklarımız iletir. Bana yeniden evlenme teklif etsin (aslında hiç etmedi, ilk defa edecek) sonra da bir gün Bozcaada’da böyle sokakta bir düğün yapalım kızlarımızla sevdiklerimizle, çalgılı çengili..(Ayrıldık falan sanmayın gayet iyiyiz) Yaa iste böyle resimlere bakıp hayaller kurmak çok tehlikeli neler geliyor insanın aklına :))

 

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir